6. septembril kogunes ligi 160 osalejat Tallinna Loomaaia keskkonnahariduskeskuses, et teada saada "Kui tasuv on paindlikkus?".
Konverents Palga Päev toimus juba 12. korda, seekord räägiti lisaks palgaturul toimuvale ka paindlikkuse teemadel eri vaatenurkadest – töö tegemise koha paindlikkusest, palga ja töötasu paindlikkusest, värbamise paindlikkusest jne.
Fontese konsultant-analüütik Ilmar Põhjala avas värske palgauuringu tagamaid, Ernst&Youngi partner ja maksuekspert Ranno Tingas tutvustas olulisemaid muudatusi töötajate maksustamisel, statistikaameti juhtivstatistik Kai Maasoo rääkis palgastatistika trendidest, Karoli Hindriks Jobbaticalist jagas nõu, kuidas olla edukas välismaalaste värbamisel ja motiveerimisel, läbirääkimiste ekspert Georg Merilo õpetas palgavestlusi pidama, tippjurist Heli Raidve kirjeldas paindlikkust töölepinguseaduse paragrahvide taustal, SportID juht Marti Soosaar rääkis sporditoetuste kasulikkusest ja Marje Josing konjunktuuriinstituudist lõpetas päeva, jagades infot selle kohta, kuhu kaob Eesti perede higi ja vaevaga teenitud raha.
Lisaks toimus ka põnev vestlusring paindliku töökorralduse teemal, kus paindlikkuse võlude ja valude üle arutlesid Elisa Eesti personalijuht Kaija Teemägi, CV-Online'i turundusjuht Rain Resmeldt Uusen, Executive Labi partner Ilona Lott, Chilli.ee tegevjuht Martin Aigro ja Targa Töö Ühingu juht Ave Laas.
Vaata ka möödunud nädala meeleolukat galeriid!
Fotode autor: Liisi Matvere
67 fotot
- Palga Päev 2017 Foto: Liisi Matvere
Seotud lood
Elektrienergia- ja automaatikalahendusi pakkuv Schneider Electric on üle maailma tuntud mõjuettevõte ehk Impact Company. Ettevõtte Baltikumi personalipartneri Anneli Nelsoni sõnul mõtlevad nad suurelt ning on ammu mõistnud, et töötajate üksnes palgaga motiveerimine ei ole tänapäeval piisavalt sisukas lähenemine ega taga pikaajaliselt jätkusuutlikku tulemuslikkust.