• 30.04.18, 09:57
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Võta laps tööle kaasa

Mõelgem korraks, kas anname oma lastele edasi piisavalt finantsteadmisi, mida ise oma töös ja eraelus kasutame, soovitab Luminor Pensions Estonia juhatuse liige Martin Rajasalu.
Martin Rajasalu
  • Martin Rajasalu
  • Foto: erakogu
Praktika peaks algama varakult ja perel on selles väga oluline roll. Me ei saa arvata, et kogu töö teeb ära kool. Kool on kindlasti oluline, kuid veelgi olulisem on eeskuju, kes sööb samas lauas hommikueinet ja on pädev tegema suuri otsuseid oma ametipostil, võib-olla isegi nõustab teisi oma igapäevatöös.Alustada võiks algusest. Ei pea kohe pühendama lapsi järelmaksulepingu tingimustesse ega pensionifondi investeerimisstrateegiasse. Esimene ja kõige lihtsam võimalus lapse finantsteadmiste arendamisel on alustada selgitamist pere tuludest ja kuludest. Nii saab samm-sammult selgemaks igapäevane rahaliikumine, mõistetakse, kust tuleb taskuraha jne.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 27.03.25, 10:43
Suhtlus loob või lõhub meeskonna
Tugev ja motiveeritud meeskond ei sünni iseenesest – selle aluseks on selge ja argumendil põhinev suhtlus. Selge ja struktureeritud suhtlemine pole lihtsalt "tore omadus" – see on hädavajalik, et meeskond suudaks teha tõhusat koostööd, langetada informeeritud otsuseid ja tulla toime keeruliste olukordadega. Kui kommunikatsioon on kaootiline ja arusaamatu, siis võime olla kindlad, et probleemid kuhjuvad ja takistavad meeskonna edasiliikumist. Kuidas kujundada töökeskkond, kus iga tiimiliige tunneb end kaasatuna, väärtustatuna ja motiveerituna?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele