• 27.11.23, 08:10

Märka lähisuhtevägivalla all kannatavat kolleegi

President Kaljulaidi Fond korraldab 5. detsembril juba teise lähisuhtevägivalla-teemalise konverentsi „Koos tugevamad“, et üheskoos arutleda, milline on igaühe roll ja panus lähisuhtevägivalla olukorra parendamisel. Kliiniline psühholoog Katrina Heinmets toob välja, miks on oluline märgata lähisuhtevägivalla all kannatavat kolleegi ja kuidas teda aidata.
Kui sul või su lähedasel-tuttaval on lähisuhtevägivalla probleem, siis saad abi küsida mitut moodi: uuri täpsemalt palunabi.ee, ohvriabi kriisitelefon on 116 006 ja töötab ööpäev läbi, hädaolukorras helista 112.
  • Kui sul või su lähedasel-tuttaval on lähisuhtevägivalla probleem, siis saad abi küsida mitut moodi: uuri täpsemalt palunabi.ee, ohvriabi kriisitelefon on 116 006 ja töötab ööpäev läbi, hädaolukorras helista 112.
  • Foto: Shutterstock
Värskest Statistikaameti uuringust selgus, et lausa 41% naistest ja 33% meestest on kogenud paarisuhtes vägivalda. Enamik neist käib igapäevaselt tööl ehk töökollektiivides on nii lähisuhtevägivalla toimepanijad kui ka nende ohvrid.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 27.03.25, 10:43
Suhtlus loob või lõhub meeskonna
Tugev ja motiveeritud meeskond ei sünni iseenesest – selle aluseks on selge ja argumendil põhinev suhtlus. Selge ja struktureeritud suhtlemine pole lihtsalt "tore omadus" – see on hädavajalik, et meeskond suudaks teha tõhusat koostööd, langetada informeeritud otsuseid ja tulla toime keeruliste olukordadega. Kui kommunikatsioon on kaootiline ja arusaamatu, siis võime olla kindlad, et probleemid kuhjuvad ja takistavad meeskonna edasiliikumist. Kuidas kujundada töökeskkond, kus iga tiimiliige tunneb end kaasatuna, väärtustatuna ja motiveerituna?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele