• 19.04.19, 12:07
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Psühhosotsiaalne ohutegur

Uueneneud töötervisehoiu ja tööohutuse seaduses on käsitletud psühhosotsiaalseid ohutegureid, mille hindamine töökeskkonnas eeldab teadlikku lähenemist.
Psühhosotsiaalne ohutegur
  • Foto: Pixabay
„Psühhosotsiaalse ohuteguri hindamine töökeskkonnas eeldab teadlikku lähenemist, kuid ei erine üldiselt muude töökeskkonna ohutegurite hindamisest. Paljud personalijuhid, -spetsialistid ning keskastme- ja tippjuhid on tegelikult juba aastaid sellega tegelenud, aga ei oska oma tegevust veel seostada seaduses nimetatud psühhosotsiaalse töökeskkonna teguriga.”

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 27.03.25, 10:43
Suhtlus loob või lõhub meeskonna
Tugev ja motiveeritud meeskond ei sünni iseenesest – selle aluseks on selge ja argumendil põhinev suhtlus. Selge ja struktureeritud suhtlemine pole lihtsalt "tore omadus" – see on hädavajalik, et meeskond suudaks teha tõhusat koostööd, langetada informeeritud otsuseid ja tulla toime keeruliste olukordadega. Kui kommunikatsioon on kaootiline ja arusaamatu, siis võime olla kindlad, et probleemid kuhjuvad ja takistavad meeskonna edasiliikumist. Kuidas kujundada töökeskkond, kus iga tiimiliige tunneb end kaasatuna, väärtustatuna ja motiveerituna?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele