Möödunud aasta lõpus korraldas Circle K oma töötajate seas uuringu, millest selgus, et väga paljud teenindustöötajad puutuvad kokku klientide kiusuga. Koguni 42,3% Eesti töötajatest tõi välja, et on kogenud klientide kohatut käitumist.

- Tööandja kohus on luua oma töötajatele turvaline keskkond nii füüsilises kui vaimses vaates, on Circle K personalijuht Piret Kask kindel.
- Foto: Kaupo Kikkas
Circle K Eesti personalijuht Piret Kask nentis, et viimaste aastate kriisid on teenindussektori kiusamisprobleemi julgemalt esile toonud. „Ajal, mil enamik inimesi kolis kodukontorisse, käisid kaubandussektori töötajad jätkuvalt päevast päeva tööl. Tekkis olukord, kus ainsaks inimkontaktiks võiski olla kodukaupluse teenindaja, kellest kahjuks sai tihti ka inimeste valu väljaelamise koht,“ rääkis Kask. Ta lisas, et ka täna on ühiskonnas palju kirgi seoses Ukraina sõja ja hinnatõusuga ning kahjuks elatakse ka neid tundeid teenindajate peal välja.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
8.–10. aprillini toimuv
virtuaalne töö- ja karjäärimess pole enam ammu pelgalt koht, kus vaid tööd otsivad inimesed võimalusi uudistamas käivad, vaid sündmus, kus sajad ettevõtted ja kümned koolid enda tegemisi tutvustavad, karjääripööret plaanivad inimesed mõtteid nopivad ning tööampsudest või hooajatöödest ülevaate saab.