• 15.06.22, 11:00

Kui tihti sina töötajate arvamust küsid?

Töötajad on nagu sensorid, kes tajuvad sisekliimat ja väliskeskkonda, rõõme ja raskusi palju täpsemalt kui juhid. Kord aastas uuringute tegemine on selgelt kasutu ning ka kord kvartalis küsitluse korraldamine pole enam tänapäevane standard.
Motichecki juht Martin Rajasalu tõdes tänavusel Äripäeva Sekretäride Päeval, et enamik ettevõtteid ei tunne iga päev huvi, kuidas möödub töötajate päev ja kuidas nad end tööelus tunnevad.
  • Motichecki juht Martin Rajasalu tõdes tänavusel Äripäeva Sekretäride Päeval, et enamik ettevõtteid ei tunne iga päev huvi, kuidas möödub töötajate päev ja kuidas nad end tööelus tunnevad.
Personaliuuringud ei pea olema koormavad, tüütud ja kitsa fookusega, vaid võivad olla väga kasulikud, lihtsad mõista ning mõnusad kasutada. Kõik oleneb sellest, miks neid tehakse ja veel enam sellest, kuidas neid korraldatakse. Kuidas mõista, mis erinevates meeskondades on parasjagu hästi ja mis vähem hästi? Kus koostöö sujub ja kus mitte? Kus juht teab, mis tema tiimides toimub ja kus mitte? Neid küsimusi on palju. Kõik need saavad väärtust loovad vastused, kui teha uuringuid kaasaegselt ja nutikalt.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.05.25, 12:07
Tark tööajaarvestus loob korra majja
„Kui tööaega registreeritakse seadmete abil, siis kaob ära üks inimlik faktor – soov aega omakasu eesmärgil painutada,” selgitab kassa-, läbipääsu-, töö- ja tööajaarvestuse süsteemide arendaja Ektaco konsultant Marko Kizant. „Kui inimene teab, et iga minut fikseeritakse, kaob tal motivatsioon süsteemiga mängida. See tekitab distsipliini, sest kõik teavad, et töötatakse samadel alustel.”

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele