Eesti naised ja mehed saavad tippjuhiks erinevaid teid pidi, seejuures kogevad naised teel juhiks arvukalt sooga seotud takistusi, selgub mõttekoja Praxise uuringust.

- Kui naised saavad tippjuhiks läbides mitmeetapilisi konkursse, siis mehed kutsutakse juhikohale ja reeglina nad kandideerima ei pea, selgub uuringust.
- Foto: Pixabay
Mõttekoda Praxis uuris, kuidas saavad Eestis tippjuhiks naised ja mehed, kas nende karjääriteedes on erinevusi ning milliste takistustega nad oma soo tõttu kokku puutuvad. Tippjuhtidega tehtud intervjuudest tuli välja, et mehed saavad tippjuhiks läbi juhuse või tänu oma kontaktidele, naised peavad aga end pidevalt tõestama nii soovitud töökohtadele kandideerides kui ka pideva enesetäiendamisega.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Ühisüritused väljaspool kontori- või teenindusruume on hea võimalus üksteist paremini tundma õppida ning omavahelist koostööd toetada. Ettevõtte suvepäevad või meeskonnakoolitus koos kevadrännakuga Eestimaa looduses, sportlikult aktiivsed tiimimängud või ajurünnakud ühisel maitsval õhtusöögil aitavad luua ühtekuuluvustunnet ja tugevdavad meeskonnavaimu. Miks mitte vahelduse mõttes võtta ette teekond Ida-Virumaale, kus ootab palju põnevat ja ainulaadset!