• 19.07.19, 08:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Siseettevõtlust toetab teadlik juhtimine

Noorte ning üliõpilaste hulgas siseettevõtlust tutvustavas üleeuroopalises FEENICS-projektis on Eesti partner SA Noored Teaduses ja Ettevõtluses. Projekti raames on koostatud meetmete pakett juhtimise ja töökultuuri kaudu siseettevõtluse toetamiseks.
Tööpsühholoog ja superviisor/coach, EEK Mainor lektor Taimi Elenurm
  • Tööpsühholoog ja superviisor/coach, EEK Mainor lektor Taimi Elenurm Foto: erakogu
Siseettevõtluse edendamiseks organisatsioonides on ettevõtluskõrgkooli Mainor ärijuhtimise eriala üliõpilaste arvates peamised viis tegurit: juhtkonna toetus ja mitmekülgne teave ärivõimalustest ja väljakutsetest; iseseisvuse võimaldamine ning rutiinse töö vähendamine; aeg süvenemiseks, keskendumiseks ning parima tulemuseni jõudmiseks; bürokraatlike kohustuste ja tehnilise töö delegeerimine toetavale tehnilisele personalile ning lisaressursside ja motivaatorite pakkumine siseettevõtlusega tegelejatele. Arutelus osalenud u 200 ettevõtlusüliõpilase hinnangul loob hea töökeskkonna ja -tingimused niisiis mitte enam niivõrd olme, vaid eelkõige vastastikune suhtlus ning sõltumatust ja loovat koostööd võimaldavad töösuhted ja -õhkkond.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.11.24, 15:59
Schneider Electric: palgapakkumine ei taga jätkusuutlikku tulemuslikkust
Elektrienergia- ja automaatikalahendusi pakkuv Schneider Electric on üle maailma tuntud mõjuettevõte ehk Impact Company. Ettevõtte Baltikumi personalipartneri Anneli Nelsoni sõnul mõtlevad nad suurelt ning on ammu mõistnud, et töötajate üksnes palgaga motiveerimine ei ole tänapäeval piisavalt sisukas lähenemine ega taga pikaajaliselt jätkusuutlikku tulemuslikkust.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele