Ainult selle pühapäevani kehtib soodushind 10. veebruaril toimuvale Personalitöö aastakonverentsile, kuhu on tulemas juba pea 150 personalitöötajat.
- Personalitöö aastakonverentsi esinejad
Millest juttu tuleb?
Suures paneelis tuleb koos ekspertidega inimlikult juttu tööseaduste muudatustest ja sellest, kas tööandjate elu läheb kergemaks.
Paneelis osalevad Sotsiaalministeeriumi tööpoliitika ja töökeskkonna juht Seili Suder, Orkla personalidirektor Krista Laever, Swedbanki personalijuht Ülle Pind ning Transpordiameti personaliosakonna juhataja Eveli Punnison. Paneeli juhib Delovõje Vedomosti ärijuht Alyona Stadnik.
Teises suures paneelis arutame, kas, miks ja millistel ettevõtetel on mõistlik avaldada töökuulutustel ja mujal palgavahemikud. Paneelis osalevad nii poolt kui ka vastu olevad tööandjad: G4S-i personalijuht Indrek Sarjas, Rimi Eesti Food AS-i personalijuht Kaire Tero, Swedbank Eesti pangajuht Olavi Lepp ning R-kioski personalijuht Piret Aess. Paneeli juhib Delovõje Vedomosti ärijuht Alyona Stadnik.
Psühholoog Mare Teichmann räägib psühhosotsiaalsete ohutegurite seotusest töö tulemuslikkuse ja organisatsioonide tervisega ning toob sisse teaduspõhise mõõtmise ja tõenduspõhise sekkumise.
Vestlusringis lahendame puslet juhi, töötaja ja personalijuhi vaimne tervise kontekstis. Vestlevad ja kogemust jagavad Ampler Bikesi personalijuht Evelin Andrespok, PARE tegevjuht Mailis Neppo, Helmese personalijuht Maris Viires ning psühholoog ja koolitaja Andero Teras. Paneeli juhib moderaator Jüri Muttika.
Nordea Eesti juht Tiina Käsi ning mitmekesisuse ja kaasatuse projektide eestkõneleja ja -vedaja Külli Bekker võtavad pulkadeks ettevõtte mitmekesisuse ja kaasamise teevad ning selgitavad, miks on need tänapäevase organisatsioonikultuuri lahutamatud osad.
Idufirma minutitest võtab Salvi personalijuht Kairi Pauskar ette oma kogemusest teema, kuidas startup-maailmas ellu jääda ja väärtust luua ning seejuures iseenda vaimset tervist hoida.
Üle ega ümber ei saa ka tehnoloogiast – Elisa Eesti telekomiteenuste valdkonna juht Mailiis Ploomann räägib sellest, et varem või hiljem jõuavad kõik tehnoloogilised lahendused ka mingil viisil personalitöötajate lauale. Ta jagab ka Elisa kogemuslugu tehisintellekti kasutamisest.
Päeva lõpetab Jobbaticali tegevjuht ja asutaja Karoli Hindriks, kes jagab, kuidas aitab välisvärbamine kaasa Eesti tööandjate jätkusuutlikkusele.
Personalitöö aastakonverentsi soodushind 249 eurot + km kehtib ainult selle pühapäeva ehk 16. jaanuarini (k.a). Täishind on 100 eurot kallim. Registreerida saad
SIIN.
Vaata
SIIT, kes juba kirjas on.
Kuni 20. jaanuarini saab esitada kandidaati
personalitöö edendaja konkursile. Võitja kuulutame välja
Personalitöö aastakonverentsil 10. veebruaril. Kandidaadi esitamise kohta saad rohkem infot
SIIT.
- Personalitöö aastakonverentsi esinejad
Seotud lood
Personaliuudiste toimetus valib koos valdkonna tegijatega nüüdseks juba neljandat korda personalitöö valdkonna edendajat – kandidaate on võimalik esitada alates tänasest kuni 20. jaanuarini. Personalitöö edendaja selgub 10. veebruaril toimuval Personalitöö aastakonverentsil.
Paljude personalijuhtide suur väljakutse on töötajate rahatarkuse arendamine. Kuigi töötaja töötasu võib olla oma valdkonnas täiesti konkurentsivõimeline, on pudelikaelaks raha targalt kasutamise oskus, mida on tööandjal keeruline mõjutada.
Elektrienergia- ja automaatikalahendusi pakkuv Schneider Electric on üle maailma tuntud mõjuettevõte ehk Impact Company. Ettevõtte Baltikumi personalipartneri Anneli Nelsoni sõnul mõtlevad nad suurelt ning on ammu mõistnud, et töötajate üksnes palgaga motiveerimine ei ole tänapäeval piisavalt sisukas lähenemine ega taga pikaajaliselt jätkusuutlikku tulemuslikkust.