• 02.09.24, 09:43

Mis tegelikult juhtub, kui sa uue töötaja sisseelamisperioodi lootusetult vussi keerad?

Uute töötajate sisseelamine ehk onboarding on igas ettevõttes äärmiselt oluline protsess, mille edukusest sõltub nii uue inimese esmamulje firmast kui ka lõpuks see, kui kaua ta oma töökohal vastu peab. Elisa IT-juht Villu Teearu nendib aga, et sageli on kogu sisseelamisperioodi teema midagi, mis jäetakse tähelepanuta ja mille olulisust mõista ei suudeta.
Mis tegelikult juhtub, kui sa uue töötaja sisseelamisperioodi lootusetult vussi keerad?
Uuel töökohal alustamine on alati stressirikas. Uued on nii inimesed, protsessid kui ka kõik muu. Seetõttu on ka kriitiliselt oluline, et tööandja suudaks need esimesed päevad, nädalad ja kuud muuta nii valutuks kui võimalik. Kui ühelt poolt tähendab nigel sisseelamisprotsess seda, et inimene tunneb end mõnda aega lihtsalt väga ebamugavalt, siis selle kõrval ei saa jätta tähelepanuta ka tõsiasja, et kogenud spetsialisti puhul hakkab algusaja läbimõtlematu asjaajamine kiiresti frustratsiooni tekitama.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.11.24, 15:59
Schneider Electric: palgapakkumine ei taga jätkusuutlikku tulemuslikkust
Elektrienergia- ja automaatikalahendusi pakkuv Schneider Electric on üle maailma tuntud mõjuettevõte ehk Impact Company. Ettevõtte Baltikumi personalipartneri Anneli Nelsoni sõnul mõtlevad nad suurelt ning on ammu mõistnud, et töötajate üksnes palgaga motiveerimine ei ole tänapäeval piisavalt sisukas lähenemine ega taga pikaajaliselt jätkusuutlikku tulemuslikkust.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele